شـرکت سـامـان تـهویه

مینی چیلر فن کویل داکت اسپلیت وی آر اف

جهت تماس کلیک کنید
02122362104

انتخاب تهویه مطبوع مناسب

انتخاب تهویه مطبوع مناسب

 

انتخاب چیلر آب خنک و هوا خنک ، مینی چیلر هاو خنک آب خنک و جذبی ، فن کویل های مختلف سقفی دیواری زمینی ، داکت اسپلیت ، وی آر اف ( اسپلیت مرکزی چند پانل ) ، روفتاپ پکیج ، هواساز و … مناسب بستگی به عوامل گوناگونی دارد .

این عوامل می تواند در شرایط مختلف متفاوت باشد . مثلا در شهر هایی که رطوبت هوا وجود دارد بهتر است از سیستم هایی با مبرد گاز استفاده شود مثلا اسپلیت های مرکزی یا مستقل دیواری زمینی ایستاده سقفی و … .

از لحاظ قیمت و هزینه خرید برای شهر هایی مانند تهران ابتدا چیلر هوا خنک توصیه می شود .

سیستم داکت اسپلیت علاوه بر مزایایی همچون استقلال زون های حرارتی سرمایشی و گرمایشی ، معایبی به همراه دارند که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد .

سیستم چیلر مرکزی به همراه سیستم فن کویل ترکیبی از لحاظ قیمت برای پروژه ها به صرفه می باشد علاوه بر اینکه از یک سیستم کم صدا بهره می برند . ولی مرکزی بودن هر سیستم مشکلات و معایبی به همراه دارد که می توان این مشکل را با استقلال بخشیدن برطرف کرد . استقلال بخشیدن را می توان با استفاده از سیستم مینی چیلر و فن کویل ترکیبی به وجود آورد .

مینی چیلر های مستقل آپارتمانی و صنعتی قابل استفاده در هر فضا و هر مکان می باشند . به دلیل ابعاد کوچک مینی چیلر ها محدودیتی برای نصب آنها در مکان های مختلف وجود ندارد . این خصوصیت باعث شده است افرادی که در حال بازسازی مکان یا پروژه ای می باشند به دنبال این سیستم باشند . زیرا به غیر از مزایای مختلف که گفته شد ، زمان نصب تا استارت و راه اندازی مینی چیلر بسیار کوتاه می باشد که این امر به خودی خود یک مزیت بسیار مهم است .

 

مینی چیلر آپارتمانی سرد و گرم

مینی چیلر های آپارتمانی سرد و گرم مربوط به مدلی از مینی چیلر ها است که بدون نیاز به تامین کننده گرمایشی مانند موتور خانه و پکیج ، قابلیت استفاده در زمستان و حالت گرمایشی را دارا می باشند . این نوع مینی چیلر از قیمت بالاتری نسبت به مینی چیلر معمولی برخوردار است .

 

 

 


محصولات تهویه STACOOLBASE

چـــیـــلـــر
فن کویل
مینی چـیـلـر
داکت اسپلیت
پکیج پشت بامی
اسپلیت مرکزی VRF