شـرکت سـامـان تـهویه

مینی چیلر فن کویل داکت اسپلیت وی آر اف

جهت تماس کلیک کنید
02122362104

هزینه برق داکت اسپلیت در ماه و زمستان

هزینه برق داکت اسپلیت در ماه و زمستان

 

میزان هزینه برق داکت اسپلیت در ماه و مصرف انرژی آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد .

مهمترین عامل صرفه جویی و کاهش هزینه برق داکت اسپلیت در ماه مدیریت صحیح آن می باشد . نیاز است در زمان استفاده از این مدل دستگاه بیاد داشته باشیم که در زمان هایی که نیاز به تهویه و سرمایش نداریم ، دستگاه را خاموش کنیم .

یکی از مهمترین عوامل هزینه برق داکت اسپلیت در ماه به ظرفیت ، مدل و برند کمپرسور یونیت بیرونی مربوط است . همچنین تک فاز و یا سه فاز بودن دستگاه نیز در این شرایط تاثیر گذار می باشد .

عده ای از مصرف کنندگان علاقه زیادی به برخورد هوای خروجی دستگاه با سطح بدن دارند . یعنی با این موضوع که دستگاه لازم است محیط را خنک کرده تا حدی که قابل تحمل باشد و باعث آزار و اذیت نشود ، مخالف می باشند . با توجه به همین موضوع میزان هزینه برق داکت اسپلیت در ماه را می توان کاهش داد .

روش دیگر شستشو و تمیز نگه داشتن فین های یونیت بیرونی می باشد . هرچه عمل مکش توسط فن ها از لابلای فین های آلومینیومی راحت تر صورت پذیرد ، هزینه برق داکت اسپلیت بهتر کنترل می شود .

شستشو در زمان های تعیین شده فیلتر یونیت داخلی داکت اسپلیت هم مهم است . زیرا هرچه آلودگی سطح فیلتر ببیشتر باشد ، بازدهی کمتر شده ، در نتیجه مصرف کننده از دستگاه برای مدت بیشتری استفاده می کند که این امر هزینه برق داکت اسپلیت در ماه را افزایش می دهد .

راه دیگر جهت کاهش هزینه برق داکت اسپلیت در ماه ، استفاده از دو دستگاه داکت اسپلیت می باشد . یک دستگاه برای سالن پذیرایی و آشپزخانه و دستگاه دوم اتاق خواب ها و نشیمن یا حال خصوصی .

 

 


محصولات تهویه STACOOLBASE

چـــیـــلـــر
فن کویل
مینی چـیـلـر
داکت اسپلیت
پکیج پشت بامی
اسپلیت مرکزی VRF